آگهی

خلاصه و اسپویل قسمت 8 انیمه Spy x Family

خلاصه و اسپویل قسمت 8 انیمه Spy x Family
خلاصه و اسپویل قسمت 8 انیمه Spy x Family


خلاصه و اسپویل قسمت 8 انیمه Spy x Family "عملیات پوشش پلیس ضد مخفی"

در قسمت 8 انیمه Spy x Family یوری برادر یور برای ملاقات با خانواده او می آید، اگرچه او به لوید به عنوان شوهرش اعتماد ندارد. در اینجا خلاصه ای همراه با اسپویل قسمت 8 از Spy x Family است.

. بیشتر بیخوانید : دانلود Spy x Family

 هشدار : موارد زیر حاوی اسپویل‌هایی برای Spy x Family Episode 8 است که اکنون در حال پخش است.

روز برای خانواده فورگر مانند عادی شروع می شود، آنیا به مدرسه می رود و پدرش لوید، با نام مستعار گرگ و میش، با افسر مافوق خود برای صرف قهوه ملاقات می کند تا او را از پیشرفت "دختر" خود مطلع کند . در طول جلسه، لوید متوجه می‌شود که یکی از خبرچین‌های آنها در شهرداری به خطر افتاده است و مافوقش به او گفته است که مراقب جاسوسان دشمن باشد. در تالار شهر، مردی به نام جیم هیوارد توسط افسران سرویس امنیت دولتی به ظن جاسوسی دستگیر می شود.

دستگیری جیم توسط یکی از کارکنان شهرداری شهر مشاهده می شود، که سپس در مورد فعالیت های مشکوک جیم با یور و یکی دیگر از همکارانش در اتاق استراحت صحبت می کند. مدت کوتاهی پس از آن، همکار آنها کامیلا از راه می رسد تا به یور بگوید که از وجود شوهرش مطلع شده است و برادر کوچکترش یوری نیز به همین ترتیب از ازدواج او اطلاعی ندارد. یور ادعا می کند که فراموش کرده است به یوری در مورد شوهرش بگوید، که همکارانش با توجه به اینکه آنها یک سال سابقه ازدواج داشته اند، این موضوع را عجیب می دانند. سپس یور متوجه می‌شود که یوری برای ملاقات تماس می‌گیرد و وقتی متوجه می‌شود شماره تلفن و آدرس جدیدش را به او نگفته است، بلافاصله وحشت می‌کند.

یور پلیس ضد جاسوس انیمه Spy-x-Family

در یک اتاق بازجویی، یکی از افسران سرویس امنیت دولتی از جیم در مورد پرونده‌هایی که از شهرداری درز کرده و به فردی ناشناس فروخته است، سؤال می‌کند. جیم از پاسخ دادن به سوالات افسر امتناع می ورزد و قبل از اینکه افسر دیگری برای ادامه بازجویی از راه برسد، خیلی دور نمی شود. معلوم می شود که او برادر کوچکتر یور یوری است. در طول بازجویی، یوری فاش می کند که خواهرش نیز کارمند شهرداری است و می خواهد بازجویی را زودتر خاتمه دهد تا بتواند با خانواده جدیدش ملاقات کند. او سپس شواهد تصویری از معاملات مخفیانه‌اش را به جیم ارائه می‌کند که او را مجبور می‌کند ماهیت تجارتش را اعتراف کند. یوری می‌خواهد بداند که آیا شخصی که جیم اطلاعاتی را به او می‌فروشد با نام مستعار گرگ و میش می‌رود یا خیر و بلافاصله به او به خاطر اقدامات خیانتکارانه‌اش حمله می‌کند.

در خانه خانواده فورگر، یور به لوید اطلاع می‌دهد که برادرش برای تبریک ازدواجشان به آنجا می‌رود و این زوج به سرعت برای ورود او آماده می‌شوند. لوید حتی برای چیدمان خانه تلاش زیادی می کند تا آنها را شبیه یک خانواده واقعی کند. یوری در راه رفتن به خانه خواهرش، هیجان و نگرانی خود را در مورد خانواده جدید یور ابراز می‌کند، از ترس اینکه اگر یک سال طول می‌کشد تا او را از همسرش مطلع کند، با فردی با شخصیت مشکوک ازدواج کرده است. یوری موضع خود را برای حذف همه تهدیدها از کشور، حتی اگر به معنای حذف شوهر خواهرش باشد، مجدداً تأیید می کند.

زمانی که یوری به خانه خانواده فورگر می رسد، لوید همچنین احتمال دشمن بودن یوری را در نظر می گیرد و باید مراقب باشد که چیزی از اطراف او سر نخورد تا از خرابکاری ماموریت خود جلوگیری کند . یوری و لوید پس از اینکه در نهایت همدیگر را می بینند، متعهد می شوند که تا حد امکان درباره یکدیگر اطلاعات کسب کنند تا ارزیابی کنند که چقدر برای اهداف فردی آنها خطر ایجاد می کنند. خود یور نیز تصمیم می‌گیرد نقش همسر مهربان را در حضور برادرش بازی کند تا قاتل بودنش را فاش نکند. یوری به طور مشابه به خود یادآوری می کند که مانند یک کارمند دولتی در اطراف خواهرش رفتار کند تا این واقعیت را پنهان کند که او یک افسر خدمات امنیت دولتی است.

یوری با شروع کار، از خواهرش می پرسد که چرا ازدواج خود را مخفی نگه داشته است. هم لوید و هم یور پیش‌بینی می‌کردند که این اتفاق بیفتد و از قبل برنامه‌ریزی کرده بودند و یور قول داده بود خودش این وضعیت را مدیریت کند. برنامه یور، متأسفانه، این است که به یوری بگوید او به سادگی فراموش کرده به او بگوید که ازدواج کرده است، که هم یوری و هم لوید را کاملاً غافلگیر می کند. یوری تصمیم می گیرد فقط با بهانه یور حرکت کند، که برای لوید منطقی نیست.

در وقت شام، یوری به لوید مقداری شراب پیشنهاد می دهد تا او را مست کند تا بتواند خود را به عنوان یک شرور خطرناک نشان دهد. با این حال، لوید این تاکتیک را قبول نمی‌کند و از دادن شراب به یور برای جلوگیری از افشای تصادفی «رازهای خانوادگی» یور خودداری می‌کند. یوری وقت خود را برای پرسیدن انواع سؤالات در مورد ماهیت رابطه آنها تلف نمی کند ، که باعث می شود لوید احساس کند توسط یک افسر پلیس بازجویی شده است. با توجه به اینکه لوید یک بار دیگر به تاکتیک های خود نمی خورد، یوری در نهایت آرامش خود را از دست می دهد و به شدت شروع به نوشیدن می کند. این به لوید فرصتی می دهد که او باید از یوری سؤالاتی بپرسد، یعنی در مورد حرفه خود. یوری تا جایی که می‌داند، دیپلماتی است که آخرین بار در هوگاریا در حال تجارت دیده شده است.

همانطور که یوری جزئیات سفر خود به هوگاریا (کشوری که خود لوید به عنوان یک "دانشجوی پزشکی" از آن بازدید کرده است) را به اشتراک می گذارد، لوید شروع به پیش بینی آنچه یوری خواهد گفت. هنگامی که یوری شک لوید را تأیید کرد، بلافاصله متوجه شد که یوری کتابچه راهنمای اداره اطلاعات استانی را برای هنر فریب خوانده است و یوری در واقع در مورد آنچه که برای امرار معاش انجام می دهد دروغ می گوید. لوید سپس در داخل اعتراف می‌کند که از همان ابتدا نسبت به یوری محتاطانه‌ای داشت، زیرا از شغل قبلی‌اش در وزارت امور خارجه اطلاع داشت - نقطه ورود معروفی برای حرفه جاسوسی. او همچنین پیش از این یک بررسی سوابق یوری را انجام داده بود که کار قبلی او در وزارتخانه را تأیید می کرد، اما همچنین یک سال بود که در آنجا کار نکرده بود. سپس لوید دو و دو را کنار هم قرار می دهد و متوجه می شود که یوری یک افسر سرویس امنیت دولتی است.

دست دادن یور و گرگ و میش در انیمه Spy-x-Family

پس از محاسبه خطرات حفظ شرکت یوری، یوری در حالت مستی فاش می‌کند که او و یور بسیار فقیر بزرگ شده‌اند و خواهرش سخت کار کرده است تا جریانی از درآمد را حفظ کند. این باعث شد تا یوری شغلی پردرآمد پیدا کند تا در ازای آن بتواند از خواهرش محافظت کند. در حالی که یوری اذعان می‌کند که می‌خواهد خواهرش ازدواج کرده و شاد باشد، او همچنین اظهار می‌کند که تنها زمانی لوید را به عنوان شوهر یور می‌پذیرد که بتواند بهتر از او از او محافظت کند. لوید بدون اینکه فاش کند جاسوسی است که یوری واقعاً به دنبالش است، تأیید می کند که از یور با جان خود محافظت می کند، حتی اگر او "فقط یک روانپزشک" بدون مهارت های رزمی است.

عشق یوری و گرگ و میش در Spy x Family

متأسفانه، زمانی که لوید به‌طور تصادفی دست یور را لمس می‌کند، با رفتارشان نشان می دهد که ازدواج آن ها واقعی نیست و سعی می کند چیزی را که از روی میز ریخته شده پاک کند. این مورد مورد توجه یوری قرار می‌گیرد، و سپس او برای اثبات زوج بودن از آن ها می‌خواهد . به طور خاص، یوری از لوید و خواهرش درخواست می کند که جلوی او هم دیگر را ببوسند، که هم لوید و هم یور در موقعیت ناراحت کننده ای قرار می گیرند.


راهنما

> آموزش چسباندن زیرنویس فارسی به فیلم

> آموزش چسباندن صوت دوبله به فیلم: در Km Player، کلیک راست کرده، سپس گزینه Open آن گاه Load External Audio و در پایان فایل صوتی مورد نظر را برگزینید.

> دیدگاه ها و پیشنهادهای خود را با ما در میان بگذارید. رضایت شما هدف ماست.

> آموزش سوییچ فایل های دوزبانه

دیدگاه ها
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تمامی حقوق نزد فیلیمو1 | دانلود و تماشای آنلاین فیلم و سریال و انیمه محفوظ است و کپی برداری از محتوا با ذکر و درج لینک ما به عنوان منبع بلامانع است ترجمه قالب: رایتم