آگهی

دانلود فیلم نمور 1400 (رایگان بدون سانسور)

دانلود فیلم نمور 1400 (رایگان بدون سانسور)
دانلود فیلم نمور 1400 (رایگان بدون سانسور)


دانلود فیلم سینمایی ایرانی نمور Namor رایگان

دانلود فیلم ایرانی Namor نمور 1400 بدون سانسور

دانلود فیلم نمور با بازی (بهاره کیان افشار سمیرا حسن پور)

توضیح فیلم Namor:

عنوان فیلم: Namor Film - فیلم ایرانی نمور 1400

محصول کشور: ایران

زبان: فارسی

مدت زمان: 80 دقیقه

ژانر: خانوادگی، اجتماعی

منتشر کنندهفیلیمو1

کارگردان: داود بیدل

تهیه کننده: یاسر جعفری

نویسنده: داود بیدل

سال ساخت: 1400

سال انتشار: 1402

کیفیت: 720p,1080p,480p

بازیگران: بهاره کیان افشار , سمیرا حسن پور , محمدرضا علیمردانی , نسیم ادبی , پریسا شاهولیان، محمدرضا عباسی، بنیامین شهیدزاده

خلاصه داستان:

در خلاصه داستان فیلم ایرانی Namor نمور 1400 آمده است که، این سینمایی، قصه خانواده‌ای را به تصویر می‌کشد که بیست و یک سال پیش با بحرانی جدی مواجه شده‌اند. دلارام، دختر این خانواده‌ است که در جوانی از نامزدش محرم باردار می‌شود، اما محرم با بهانه تحصیل خارج از کشور او را ترک می‌کند. داوود، برادر بزرگتر دلارام، در تلاش برای حفظ حیثیت خانوادگی، نه تنها کودک را از مادرش جدا می‌کند بلکه دلارام را به ازدواج با یکی از دوستانش در می‌آورد. بی‌آنکه خواهرش بداند، داوود خانه پدری را به فروش می‌رساند، با پول آن برای آن‌ها مسکنی خریداری می‌کند و همزمان، آرام، دختر خواهرش را به آلمان می‌برد و بدین سان سال‌ها خود را از خواهرش پنهان نگه می‌دارد. اما، پس از وفات علی، همسر دلارام، و با بازگشت داوود و خانواده‌اش به ایران، ناگهان زخم‌های کهنه خانوادگی دوباره شروع به خونریزی می‌کنند و...شما می توانید فیلم ایرانی Namor نمور 1400 را از وب سایت فیلیمو1 دانلود کنید.

درباره فیلم ایرانی نمور 1400:

سینمایی “لیندن” اثری در ژانر درام، خانوادگی و اجتماعی می‌باشد که در سال 1400 توسط داوود بیدل کارگردانی شده است. فیلم‌نامه این اثر توسط نوشین معراجی به نگارش درآمده و یاسر جعفری مسئولیت تولید آن را عهده‌دار بوده است. “لیندن” که دومین ساخته بیدل به شمار می‌آید، در چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمده و داستانی است متشکل بر اساس یک کدورت عمیق خانوادگی که در پی آشکارسازی رازهایی به قدمت خود خانواده است. در این تقابل، برادر بزرگتر خانواده و خواهری که حال با الهام از بیماری‌اش، محور داستانی حول آن‌ها شکل گرفته است، به رویارویی در می‌آیند. این درام به چالش‌های پیچیده دلارام، خواهر خانواده، می‌پردازد که حول محور زندگی و مشکلات خصوصی او، این قصه را پیش می‌برد.

محوریت این درام بر شخصیتی است به نام دلارام، خواهری در خانواده که داستان با تمرکز بر تجربیات و مصائب ناشی از بیماری‌اش پیش می‌رود؛ مقابل او، داود قرار دارد، برادر ارشد خانواده که شخصیتی دوسویه را نمایش می‌دهد؛ او که گذشته‌ای پنهان دارد، در نهایت با گردشی در داستان به قهرمان تبدیل می‌شود؛ خلاصه‌ای از فیلم به این شرح است: “حیات من همچون خزه‌ای نمناک بر تن تالاب نقش بسته، پر از گل‌ولای و تیره…” این فیلم اکتشافی است در عمق پیوندهای انسانی در درون دامان یک خاندان؛ داود تحت شرایطی که پیش نمی‌آید، ناگزیر به بازگشت به دیار پدری در شمال می‌گردد، بازگشتی که انگاری برای او کمتر از یک فاجعه نیست، اما دوری اجتناب‌ناپذیر زمینه‌ساز دیدار دوباره با خواهرش دلارام می‌شود. نه او دلداده این ملاقات می‌نماید نه خواهرش؛ و این تعجب‌برانگیز است برای آرام، دختر داود. کم‌کم رازهایی آشکار شده و نشان می‌دهد که داود در ناکامی‌های گذشته دلارام نقشی مرموز داشته است؛ با این حال، حقایق آن‌ها از آنچه به نظر می‌رسند، متفاوت اند.

 فیلم ایرانی Namor نمور 1400

داود، در اقدامی فداکارانه برای حفظ شرافت خواهرش، از علاقه دیرینه‌اش چشم پوشیده و فرزند او را با خود برده تا زندگی جدیدی را برای او بسازد. حالا، زمانی که مادر و دختر طی مکاشفه‌ای ناخواسته رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند، روایتی احساسی رقم می‌خورد… داود بیدل وقتی دم از ساخت فیلمش می‌زند، توضیح می‌دهد: “برخی آثار سینمایی در عرصه‌ای منحصربه‌فرد خلق می‌شوند؛ ما نخواستیم توجه مخاطب را با تکنیک‌های پیچیده‌ای که به تصنع بزند، منحرف سازیم؛ من نقصان‌هایم را در کنار گذاشتم تا تماشاگر تنها با پیامی که در هر صحنه نهفته است پیوند برقرار کند.” به محض اینکه نسخه مجاز فیلم منتشر شود، دوست‌داران فیلم می‌توانند از وبسایت فیلیمو1 آن را دریافت کرده و در تمام عظمت آن شاهد باشند.

نقد و بررسی فیلم ایرانی Namor نمور:

ساخته سینمایی "نمور" هنری است که تداعی‌کننده شیوه‌های فیلمسازی در دهه‌ 70 شمسی می‌باشد. این فیلم داستانی متمرکز بر خانواده‌ای را روایت می‌کند که در سایه مردی حاکم و خودرای به تصویر کشیده شده است. "نمور" با الهام از خطوط داستانی فمینیستی، به بررسی مفهوم غیرت می‌پردازد و کاراکتری مانند "داوود" را به عنوان سمبل مرد متدین و سنت‌گرای ایرانی به نمایش می‌گذارد؛ کسی که به نظر می‌رسد تمام هم و غمش حفظ آبرو است و در این راه از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزد؛ مردی اصیل که تمام شخصیت‌های زن فیلم به نحوی در برابر سلطه جویی‌های او قربانی می‌شوند. شخصیتی که گویی با زورگویی و صیانت مطلق بر دیگران، از جمله خواهر، برادر و حتی معشوق سابقش نرگس، تقدیرشان را رقم می‌زند!پیشنهاد می شود از فیلم جزیره فضایی تورنادو 2 و فیلم سینمایی تهران شهر عشق نیز دیدن کنید.

Namor Film - فیلم ایرانی نمور 1400

"نمور" فیلمی است که مبارزه با سرکوب و سلطه‌گری را، که معمولاً به عنوان ویژگی‌های نهادینه‌ شده در تصویر ایرانیان به تصویر کشیده شده‌اند، با تکراری از یک روند، به نقد می‌کشد و شخصیت "داوود" را به عنوان نماینده‌ای از این مردانگی به شدت باز می‌نمایاند؛ مردی که به منظور پوشاندن نقیصه‌ای شخصی چون ناباروری، به طور بی‌رحمانه حق مادری را از همسر دلباخته خود دریغ می‌کند! کسی که از از دست دادن آرزوهای خانواده خود به واسطه حفظ شأن و مقامش هیچ نگرانی ندارد!

فیلم نمور 1400

علاوه بر این، فیلمنامه "نمور" دارای نواقصی است که با هیچ دلیلی قابل توجیه نیستند که نه تنها وقایع را از پیگیری یک منطق صحیح باز می‌دارد؛ بلکه داستان به شکلی غیرقابل باور به پیش می‌رود که به نظر می‌رسد به سخره‌گرفتن موقعیت‌های جدی پرداخته است. "نمور" دارای اجراهای ضعیفی از بازیگران است، و به ویژه بازی "محمدرضا علیمردانی" که حتی در پایه‌ای ترین تکاپوهای بازیگری مانند قدم زدن، او را درگیر قصور می‌کند. درامی که به دلیل ضعف در شخصیت‌پردازی، شاهد پرده‌ای از شخصیت‌هایی نیستیم که به واقعیت نزدیک باشند و تمامی برهم‌زنندگی‌های آن‌ها به نظر می‌رسد تنها به کمیک بودن خطوط گفتاری منجر می‌شود. این در حالی است که فیلمبرداری "نمور"، علی‌رغم فرصت‌های بصری ناشی از مکان‌های شمالی، نمی‌تواند به خوبی نقش خود را ایفا کند. کارگردانی ضعیف باعث شده تا کادربندی‌ها بیش از حد مخصوص تلویزیون به‌ نظر رسیده و برای نمایش در سینما کمی می‌نماید.


پیش نمایش فیلم سینمایی نمور 1400:


لینک های قانونی دانلود فیلم نمور 1400 با 5 کیفیت گوناگون

همه کیفیت ها-بها: 35,000 تومان

کیفیت بلوری BLURAY -بها: 20,000 تومان

کیفیت 1080pHQ -بها: 18,000 تومان

کیفیت 1080p -بها: 15,000 تومان

کیفیت 720p -بها: 13,000 تومان

کیفیت 480p -بها: 12,000 تومان


نکته: برای اطلاع سریع از آپلود قسمت های جدید سریال و و اخبار و مطالب سایت در کانال تلگرام رسمی سایت زیر عضو شوید: 


راهنما

> آموزش چسباندن زیرنویس فارسی به فیلم

> آموزش چسباندن صوت دوبله به فیلم: در Km Player، کلیک راست کرده، سپس گزینه Open آن گاه Load External Audio و در پایان فایل صوتی مورد نظر را برگزینید.

> دیدگاه ها و پیشنهادهای خود را با ما در میان بگذارید. رضایت شما هدف ماست.

> آموزش سوییچ فایل های دوزبانه

دیدگاه ها
 1. Avatar

  عالی بود ممنون از سایتتون که این فیلم و محتوا رو با کیفیت بالا و عالی در اختیار کاربران قرار دادیین

 2. Avatar

  آقای ‎#باربد_بابایی!
  کاش حتی در حد همین ادابازیت، در همون ‎#فیلم_نمور، بازی می‌کردی.
  ندیده بودم، با عینک شب، توی روز، بغض نافرجام کنن!
  خیلی نموری؛ نکن این کاراتو! نکن نمور!

 3. Avatar

  عالی بود... خیلی ممنون از سایت شماشکلک

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تمامی حقوق نزد فیلیمو1 | دانلود و تماشای آنلاین فیلم و سریال و انیمه محفوظ است و کپی برداری از محتوا با ذکر و درج لینک ما به عنوان منبع بلامانع است ترجمه قالب: رایتم