آگهی

لیست 10 تا از بالاترین جایزه داران دزد دریایی کل مجموعه One Piece

لیست 10 تا از بالاترین جایزه داران دزد دریایی کل مجموعه One Piece
لیست 10 تا از بالاترین جایزه داران دزد دریایی کل مجموعه One Piece


در انیمه One Piece مقدار جایزه در پاسخ به سطح تهدید ایجاد شده ی جنایتکار مورد نظر تعیین می شود. هر چه تهدید برای جهان بیشتر باشد، مقدار مبلغ جایزه تحت تعقیب هم بیشتر می شود.از نظر دزدان دریایی، جوایز بالا معمولاً به عنوان نشانه ای از قدرت در نظر گرفته می شود. به هر حال، اعطای جایزه به این معنی است که دولت جهانی و همچنین تفنگداران دریایی تهدید شخصی را که به او اختصاص داده شده است، تصدیق می کنند.
در اینجا لیستی از 10 بالاترین جایزه که تاکنون در کل مجموعه One Piece نشان داده شده است را مرور خواهیم کرد

10- QUEEN THE PLAGUE (ملکه طاعون)

QUEEN THE PLAGUE (ملکه طاعون) - انیمه وان پیس One Piece

ملکه طاعون یکی از ستاره‌های دزدان دریایی جانوران و یکی از سه دست راست کایدو به نام فاجعه است،او همچنین یک دانشمند بسیار ماهر است که قبلاً یکی از اعضای تیم تحقیقاتی معروف به MADS بود.از نظر قدرت نبرد، ملکه یکی از قوی ترین جنگجویان Beasts Pirates است که به طور ضمنی پس از Kaido و King قوی ترین است. مقدار جایزه ی او 1،320،000،000 بلی است که، شهرت وحشتناک او را نشان می دهد.

9 - MARCO THE PHOENIX (مارکو ققنوس)

MARCO THE PHOENIX (مارکو ققنوس)- انیمه وان پیس One Piece
مارکو ققنوس فرمانده سابق لشکر 1 دزدان دریایی ریش سفید است. زمانی که به عنوان یک کارآموز در خدمه شروع به کار کرد، به نزدیک ترین فرد مورد اعتماد و دست راست ریش سفید تبدیل شد. پس از مرگ کاپیتانش، مارکو رهبری دزدان دریایی ریش سفید را تا زمان انحلال خدمه پس از جنگ بازگشت،به عهده گرفت.موقعیت مارکو در دنیای وان پیس به خوبی تثبیت شده است، جایزه عظیم او  1,374,000,000 بلی است که یکی از بالاترین مبالغ جایزه در بین دزدان دریایی غیرامپراتور در وان پیس شناخته شده می شود.

8 - KING (پادشاه)

KING (پادشاه) - انیمه وان پیس One Piece

King the Conflagration (پادشاه آتش سوزی) یکی از سه ستاره دزدان دریایی جانوران و دست راست کایدو است. او که با نام آلبر متولد شد، عضوی از نژاد قمری تقریباً منقرض شده از خط قرمز است که به دلیل توانایی آنها در ایجاد آتش مورد توجه قرار گرفته است. یک دزد دریایی کهنه کار، کینگ برای بیش از سه دهه بخشی از خدمه کایدو بوده است، به نظر می رسد که اولین سرباز کایدو بوده و کایدو در جوانی اش کینگ را به دلیل داشتن قدرت فوق العاده مورد تایید قرار داده است. در مبارزه، کینگ بسیار قدرتمند و خطرناک است، با 1,390,000,000 بلی جایزه او که شهرت وحشتناک او را نشان می دهد.

7 - MONKEY D. LUFFY (مانکی دی لوفی)

MONKEY D. LUFFY (مانکی دی لوفی) - انیمه وان پیس One Piece

لوفی پسر رهبر بدنام ارتش انقلاب D. Dragon "بدترین جنایتکار جهان" و نوه قهرمان دریایی Monkey D. Garp است.لوفی پس از حمله به سرزمین توتو و اقدامات علیه بیگ مامه یونکو، در حال حاضر توسط مطبوعات جهانی به عنوان پنجمین امپراتور شناخته می شود. لوفی با 1,500,000,000 توت، هفتمین جایزه شناخته شده در این سری انیمه را دارد.

6 - BLACKBEARD (ریش سیاه)

 BLACKBEARD (ریش سیاه) - انیمه وان پیس One Piece

مارشال دی تچ، که با نام ریش سیاه نیز شناخته می شود، کاپیتان دزدان دریایی ریش سیاه و یکی از اعضای یونکو است که به دریاسالار تبدیل شده است. او همچنین تنها فردی در تاریخ است که دارای قدرت دو میوه شیطان است. او عنوان امپراتور را پس از کشتن ریش سفید در طول جنگ مارینفورد و ربودن قدرت گورا گورا نو Mi او و همچنین به دلیل شکست دادن دزدان دریایی ریش سفید در طول زمان و تصاحب اکثر قلمروهای ریش سفید دریافت کرد، و جزیره هاچینوسو نقش او را ایفا کرد. دزد دریایی Teach با 2,247,600,000 بلی، کمترین جایزه را در بین 4 امپراتور دارد.

5 - SHANKS (شانکس)

SHANKS (شانکس) - انیمه وان پیس One Piece

شانکس کاپیتان دزدان دریایی مو قرمز و یکی از چهار امپراتوری است که بر دنیای جدید حکومت می کنند. شانکس یکی از اعضای سابق راجر دزدان دریایی افسانه‌ای است، تنها گروه دزدان دریایی که موفق به فتح گرند لاین شد، و پیش از تشکیل گروه خود پس از مرگ گل دی. راجر، کار دزدان دریایی خود را به عنوان شاگرد در کنار باگی آغاز کرد. شایان ذکر است، شانکس دزد دریایی است که Monkey D. Luffy از او الهام گرفت تا به سفر دزدان دریایی خود برود. او جوانترین در بین چهار امپراتور است و دارای 4,048,900,000 بلی جایزه است.

4 - BIG MOM (بیگ مام)

BIG MOM (بیگ مام) - انیمه وان پیس One Piece

بیگ مام - کاپیتان بیگ مام دزدان دریایی، تنها عضو زن یونکو و عضو سابق دزدان دریایی راک است. در اوایل سن شش سالگی، اولین جایزه شناخته شده لینلین 50،000،000 بلی بود که به این معنی است که حتی در سنین جوانی او یک تهدید قابل توجه در نظر گرفته می شد. او بالاترین جایزه شناخته شده برای یک شخصیت زن را با 4388000000 بلی دارد.

3 - KAIDO (کایدو)

KAIDO (کایدو) - انیمه وان پیس One Piece

Kaidou of the Beasts که به عنوان "قوی ترین موجود جهان" شهرت دارد، کاپیتان کل دزدان دریایی جانوران و یکی از چهار امپراتور است. ده ها سال پیش، قبل از تشکیل خدمه خود، کایدو در گروه افسانه ای راکس دزدان دریایی، شاگرد بود. قابل ذکر است که او دارای  جایزه ی 4,611,100,000 بلی است که بالاترین جایزه شناخته شده در بین دزدان دریایی زنده و سومین جایزه بزرگ در تاریخ است.

2 - WHITEBEARD (ریش سفید)

WHITEBEARD (ریش سفید) - انیمه وان پیس One Piece

ریش سفید کاپیتان دزدان دریایی ریش سفید بود و به طور گسترده به عنوان "قوی ترین مرد جهان" و پس از مرگ گل دی راجر، "نزدیک ترین مرد به وان پیس" شناخته می شد.او برای یک دوره معینی از زندگی خود عضو گروه افسانه ای راکس دزدان دریایی بود، به ویژه تا زمان حادثه God Valley، زمانی که خدمه با سقوط روبرو شدند.ریش سفید یکی از قدرتمندترین و تأثیرگذارترین دزدان دریایی نسل خود بود. او حتی قبل از مرگ شاه دزدان دریایی فقید گل دی راجر عنوان "قوی ترین مرد جهان" را به دست آورد و یکی از معدود افرادی بود که تا به حال با راجر در نبردهای تن به تن برابری می کرد.ریش سفید با مبلغ جایزه 5,046,000,000 بلی، دومین جایزه برتر در کل سری را داشت.

1 - GOL D. ROGER (گلد دی راجر)

GOL D. ROGER (گلد دی راجر)- انیمه وان پیس One Piece

گل دی راجر یک دزد دریایی افسانه ای بود که به عنوان کاپیتان دزدان دریایی راجر، عنوان پادشاه دزدان دریایی را داشت و صاحب گنج افسانه ای معروف به One Piece بود.راجر به‌عنوان مردی که کاری را انجام داد که هیچ‌کس فکر نمی‌کرد ممکن باشد، معروف بود. او گراند لاین را فتح کرد و ثروت هنگفتی به دست آورد. پس از آن، راجر که می دانست به زودی بر اثر یک بیماری لاعلاج خواهد مرد، خدمه خود را قبل از اینکه خود را برای اعدام تسلیم کند، منحل کرد. دولت جهانی قصد داشت راجر در ملاء عام اعدام شود تا از دزدی دریایی شدن مردم جلوگیری کند، اما آخرین سخنان او تأثیر معکوس داشت. وی اظهار داشت که هرکس بتواند گنج او را پیدا کند، می تواند آن را مدعی شود. به این ترتیب، راجر به تنهایی مسئول شروع دوران طلایی دزدان دریایی شد. به عنوان پادشاه دزدان دریایی، او بالاترین جایگاه را در بین تمام دزدان دریایی جهان حتی پس از مرگ حفظ می کند. روشن کردن این نعمت واقعاً عظیمی است که او قبل از مرگش داشت،مبلغ جایزه 5,564,800,000 بلی که بالاترین میزان در تاریخ دزدی دریایی است را داشت. هیچ شخصی تا کنون از او پیشی نگرفته است!


راهنما

> آموزش چسباندن زیرنویس فارسی به فیلم

> آموزش چسباندن صوت دوبله به فیلم: در Km Player، کلیک راست کرده، سپس گزینه Open آن گاه Load External Audio و در پایان فایل صوتی مورد نظر را برگزینید.

> دیدگاه ها و پیشنهادهای خود را با ما در میان بگذارید. رضایت شما هدف ماست.

> آموزش سوییچ فایل های دوزبانه

دیدگاه ها
  1. Avatar

    عالییییییییییییییییییییییییییییییی بود....
    هرکی ندیده پیشنهاد میکنم حتما ببینه.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
تمامی حقوق نزد فیلیمو1 | دانلود و تماشای آنلاین فیلم و سریال و انیمه محفوظ است و کپی برداری از محتوا با ذکر و درج لینک ما به عنوان منبع بلامانع است ترجمه قالب: رایتم